U nastavku sezone 2018/19 – SK Bečej je organizovao turnir 18.11.2018. godine u Sportckom centru u Bečeju.

Na ovom turniru, SK Velos je predstavljalo 17. takmičara…dugo bi trajalo da nabrajam i zauzelo bi pola
stranice, ali ću spomenuti da su pored nekoliko ličnih rekorda, postavljeni ciljevi za dva rekorda
i to ekipa Juniorki, u sastavu Mila Ćurčić, Jovana Veselinov i Dunja Popović, te miks tim u sastavu
Marjana Zalar i Aleksandar Beatović, Državni rekord.

Svi rezultati naših takmičara:

Olympic seniori:
I mesto (566/II) – Jovica Velimirović
II mesto (576/I) – Aleksandar Beatović
VII mesto (542/IV) – Igor Dakić
XIII mesto (511) – Željko Dakić
XVIII mesto (453) – Franja Zalar
XX mesto (388) – Darko Parčetić-Cigić (prvi turnir)

Olympic seniorke:
III mesto (469) – Marjana Zalar

Olympic juniori:
IV mesto (420) – Jovan Živković (lični rekord)

Olympic juniorke:
II mesto (446) – Mila Ćurčić (lični rekord)
III mesto (435) – Jovana Veselinov
V mesto (389) – Dunja Popović

Olympic kadeti:
I mesto (520) – David Racković

Olympic kadetkinje:
IV mesto (387) – Jovana Velimirović (prvi turnir)

Olympic stariji pioniri:
III mesto (398) – Luka Timotijević

Olympic mlađe pionirke:
I mesto (437) – Jana Velimirović (lični rekord)
II mesto (411) – Ema Parčetić-Cigić (lični rekord)

Olympic veterani:
IV mesto (468) – Miodrag Racković

 

U organizaciji SK “Zemun”, u Zemunu je 04.11.2018. godine, održan “Trofej Beograda 2018”, čime je i
zvanično počela sezona 2018/19 u streličarstvu.
 


 
Na ovom turniru, SK Velos je predstavljalo 8. takmičara, Ema Parčetić-Cigić, Dunja Popović, Mila Ćurčić,
Jovana Veselinov, Dimitrije Veselinov, Miroslav Matejašev, David Racković i Aleksandar Beatović
.
Svi rezultati naših takmičara:

Olympic seniori:
II mesto (571/I) – Aleksandar Beatović
IX mesto (468/XVI) – Dimitrije Veselinov

Olympic juniorke:
IV mesto (424) – Mila Ćurčić
V mesto (373) – Dunja Popović

Olympic kadeti:
I mesto (545) – David Racković

Olympic kadetkinje:
II mesto (505) – Jovana Veselinov

Olympic mlađe pionirke:
I mesto (356) – Ema Parčetić-Cigić

Bare Bow seniori:
VIII mesto (350) – Miroslav Matejašev